Број на оглас: 2942006
Објавен на: 21.10.2018, 19:03
1 / 12

Alfa romeo 159 2.4 jtdm

5.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
147 kw / 200 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam alfa romeo 159 2.4 jtdm 200 hp uvoz od italija vo odlicna sostojba na karoserija , motor menuvac i podvozje.Dva kluca,servisna kniska.Vistinska kilometraza.Kolata odnadvor i odvnatre e vo izvonredna sostojba. kolata e na mk tablicki so napraven mal i golem servis

tel. 070432075