Број на оглас: 2941985
Објавен на: 26.06.2019, 22:17
1 / 3

Display (Displej) LED "15.6 za Lap top

2.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Диплејот е користен но е потполно исправен.
Size: 15.6 Inches;
Radion Aspect: WXGA , Wide Screen;
Resolution: 1366 x 768 pixels;
Backlight Lamp: LED(NOT CCFL);
Data Connector: Standard 40-pin (Стандард 40 пина);
LED Connector: Bottom Left (Долу лево);