Број на оглас: 2941983
Објавен на: 19.02.2019, 21:37
1 / 2

Tastaturi za Laptop (Toshiba i HP)

800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


1.Тастатура за Toshiba Laptop – MP-11B96U4-528 – 800 денари
2.Тастатура за HP (Compaq) Laptop - AE0P6I00010 – 800 денари