Број на оглас: 2941972
Објавен на: 20.04.2019, 22:04
1 / 1

Polnac za Laptop (HP i Toshiba)

800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


1.Оригинален полнач за Toshiba Laptop - PA3917U-1ACA, 75Watt, 19V, 3.42A - 800 денари

ПРАЌАМ ПО КАРГО!