Број на оглас: 2941972
Објавен на: 19.02.2019, 21:37
1 / 1

Polnac za Laptop (HP i Toshiba)

800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


1. Оригинален полнач за HP (Compaq) Laptop - 393954-001, 90Watt, 19V, 4.7A – 800 денари

ПРАЌАМ ПО КАРГО!