Број на оглас: 2941920
Објавен на: 26.06.2019, 22:17
1 / 4

RAM Memorija za Lap Top

300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


1. 1GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin PC3-10600S 1333MHz (за лап топ) – 300 денари
2. 1GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin PC3-10600S 1333MHz (за лап топ) – 300 денари
3. 1GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin PC3-8500S 1066MHz Samsung (за лап топ) – 300 денари
4. 1GB DDR2 Memory SO-DIMM 200pin PC2-5300s 667MHz (за лап топ) – 250ден

ПРАЌАМ ПО КАРГО