Број на оглас: 2941885
Објавен на: 26.06.2019, 22:17
1 / 2

DVD RW Rezaci za Lap Top

600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


1. DVD Writer Model SN-208 – Изваден од Toshiba Lap Top – 600 денари,
2. DVD Writer Model DS-8A8SH – Изваден од Acer Lap Top – 600 денари,
ПРАЌАМ ПО КАРГО