Број на оглас: 2941873
Објавен на: 24.04.2019, 08:19
1 / 6

POLOVNI DELOVI ZA FIATI

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
PUNTO,TEMPRA,TIPO,UNO,PUNTO 1,2,FIAT PALIO
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za poveke modeli na fiati i toa PUNTO,TEMPRA,TIPO,UNO,PUNTO 1,PUNTO 2,FIAT PALIO,FIAT BRAVO KONTAKT BROJ 075 544 406