Број на оглас: 2941766
Објавен на: 19.09.2018, 09:50
1 / 10

APRILIA SCARABEO 200cc

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
SCARABEO
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA APRILIA SCARABEO 200cc ODLICNO ZACUVAN PROIZVEDEN 2008 GODINA SO POMINATI 23000 km.POVEKE INFORMACII NA TELEFON:078229458-ALEKSANDAR I 075241990-NIKOLA,BROJOT DOLE NE VAZI.