Број на оглас: 2941754
Објавен на: 30.06.2018, 19:48
1 / 9

Se prodava Golf 5

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
116 kw / 158 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 so 6 brzini vo odlicna soatojba smeneto se filtri bombini diskovi i lageri smeneti i so novi gumi S+M kolata e vo perfekna sostojba i minimalna potrosuvacka
Tel za inf:079.251.277