Број на оглас: 2941735
Објавен на: 18.07.2018, 15:22
1 / 11

FIAT SEDICI 1.9MJET 120ks 06

1 € 4.200 €
Марка:
Fiat
Модел:
Sedici
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


FIAT SEDICI 1.9MJET 120ks 2006GOD. SO 6-BRZINI 4x4 ,NA REALNI 197.000km,SO FUL OPREMA, NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!