Број на оглас: 2941668
Објавен на: 30.06.2018, 18:25
1 / 8

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavan Opel Astra H 1.7CDTI 2008 godina facelift so 6 brzini uvezen od Holandija so vozenje i plateni site davacki do registracija ...
Avtomobilot e vo odlicna sostojba...

CENA PO DOGOVOR...