Број на оглас: 2941536
Објавен на: 18.07.2018, 12:12
1 / 12

OPEL CORSA 1.3 cdti registrirana

3.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno zacuvana karoseriski i inetrier-vnatresnost,ekonimicen motor na lanec.Uvezena od Germanija so mnogu mala kilometraza koja se gleda po voziloto ,nema grebnatinka.
Oprema : klima,soncev pokriv,elek.na retrovizori i stakla,servo upravuvac,ABS,ESP,kozen volan,svetla za magla-halogenki ........
Registrirana i servisirana komplet masla i filteri