Број на оглас: 2941290
Објавен на: 11.02.2019, 15:50
1 / 3

NOV NEVSELEN STAN

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
89 m²
Греење:
Нема
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Bej bunar

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


NOV STAN BEJBUNAR