Број на оглас: 2941280
Објавен на: 09.05.2019, 15:57
1 / 2

NOV NEVSELEN STAN

60.000 €
Број на соби:
3,5
Квадратура:
95 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2014
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Turisticka

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


NOV NEVSELEN STAN BR NA ZGRADA 1 VLEZ 1 NA VLEZOT VO OHRID POZADI LUKOIL,TROSOBEN I BALKUN OD 38M2