Број на оглас: 2941265
Објавен на: 11.02.2019, 15:51
1 / 12

NOVI NEVSELENI STANOVI

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
84 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
BEJ BUNAR-L1

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


STANOVI 2 NOVI OD 64 I 84 M2 BEJBUNAR NA KRUZNIOT KAJ MAKPETROL