Број на оглас: 2941258
Објавен на: 09.05.2019, 15:53
1 / 10

NOV NEVSELEN STAN

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
78 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Cekostina

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


NOVI 2 NEVSELENI STANOVI VO NASELBA CEKOSTINA OHRID