Број на оглас: 2941185
Објавен на: 12.10.2018, 08:24
1 / 3

Laptop Lenovo IdeaPad y560 na delovi

1 МКД
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Lenovo IdeaPad y560 na delovi. Neispravna maticna ploca, ostanatoto e vo red.