Број на оглас: 2941050
Објавен на: 29.06.2019, 21:00
1 / 5

SE PRODAVAAT DVE NIVI

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
20002600 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se prodavaat dve nivi od 2000 i 2600 m2. Nivite se so ovoshki i se opfateni so sistem za navodonuvanje. CENA PO DOGOVOR

Tel. 071360720