Број на оглас: 2940868
Објавен на: 29.06.2018, 19:00
1 / 12

Опел Зафира 1.8 бензин - Opel Zafira 1.8 benzin

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Домаќинско возило, увезено од Швајцарија, каде е водена комплет сервисна книшка. Можи замена со Мерцедес 220c, со договор за доплата.

За повеќе информации слободно јавете се 072222029!