Број на оглас: 2940827
Објавен на: 18.07.2018, 01:03
1 / 7

Bmw 320D

111 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се Продава Bmw 320D 2.0 136 коњски сили.
Регистрирано до 29.12.2018
Со 4 клуча
Сменето уље пред 1000км
Сменети кочници,2 држача за мотор, вилушки,4 плочки.
Во топ состојба.ниту еден дел не е префарбуван,екстра сочувано