Број на оглас: 2940554
Објавен на: 04.05.2019, 20:34
1 / 6

Aluminiumski vrata I prozorec

3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat vrata 205x83 3000 denari I samo prozorec bez kasa 112x72.5 2000denari