Број на оглас: 2940497
Објавен на: 09.11.2018, 11:52
1 / 12

Opel Astra 1.7 CDTI

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava "Opel-Astra-2008" so full oprema mnogu zacuvana...so parking senzori i dr...EXTRA CENA.
BROJ ZA KONTAKT:070-339-567