Број на оглас: 2940458
Објавен на: 27.03.2020, 00:37
1 / 1

Se prodava Samsung UE55MU6102KXXH

100 €
Марка:
Samsung
Производ:
4K
Големина:
139 cm (55 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung UE55MU6102KXXH kupen 750 evra koristen 2 nedeli so osteten ekran se drugo si funkcionira bez problem