Број на оглас: 2940341
Објавен на: 30.03.2020, 11:53
1 / 4

* ЛЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ШЕЌЕР ВО КРВТА *

300 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ ПОТПОЛНО НОВО АПАРАТЧЕ И ЛЕНТИ за мерење на шеќер во крвта - гликемија, паковање од 25 и 50 ленти, од марката PLUSMED, како на сликата.