Број на оглас: 2940097
Објавен на: 22.07.2019, 20:53
1 / 6

Se prodava kuka (куќа) vo gorna carsija Tetovo

По Договор
Број на соби:
9
Квадратура:
584 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
30 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
2014
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
Тераса + Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Braka Miladinovi

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vredi da se vidi na lice mesto.