Број на оглас: 2939908
Објавен на: 14.11.2018, 18:54
1 / 6

Smart Fortwo

1 €
Марка:
Smart
Модел:
ForTwo
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo fenomenalna sostojba bez nikakvi zabeleski.Servisirana,registrirana,nov akomulator.
Poseduva Klima,si funkcionira super.
Informacii samo na 077685864