Број на оглас: 2939506
Објавен на: 19.07.2018, 07:34
1 / 12

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks.COSMO FUL OPREMA

3.350 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 CDTI. 74 kw ili 101 ks.
2005 god. socuvana
plateni davacki do registracija
ful oprema -klimatronik