Број на оглас: 2939249
Објавен на: 13.02.2019, 00:27
1 / 6

OPEL INSIGNIA SPORT TOURER 2.0 CDTI

8.499 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL INSIGNIA SPORT TOURER 2.0 CDTI
2010 god so 160ks i 153 000km registrirana do 15.06.2019 servisna kniska, dva kluca,full oprema (koza, xenon, 8 incna multimedia so kamera za parkiranje, 18ki aluminiumski felni so letni, zimski gumi itn...) . Kupena vo Makedonija i servisirana vo ovlasten servis!!!
Mozna zamena za pomalo vozilo do 4000€
INFORMACII NA TEL 070 268 715