Број на оглас: 2938616
Објавен на: 02.04.2019, 20:21
1 / 3

BMW 118D

1 МКД
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bg tabli full oprema odlicno inf na tel 075 319 000 Koce