Број на оглас: 2938589
Објавен на: 20.07.2018, 19:24
1 / 6

Bmw325

1.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
325
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba moze Zamena so Benzinec malo vozilo