Број на оглас: 2938543
Објавен на: 18.07.2018, 09:10
1 / 7

SE PRODAVA TROSED I FOTELJA ODLICNI ZDRAVI,SOCUVANI..POVOLNO

5.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA TROSED I FOTELJA ODLICNO SOCUVANI ZDRAVI MALKU KORISTENI....POVOLNO...