Број на оглас: 2938376
Објавен на: 12.10.2018, 11:27
1 / 6

PIAGGIO DELOVI MC2

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Blok so defencijal
Blok bez defencijal
Mal blok
Kapacka za defencijal
Racka za zadna kocnica
Zaden bandaz
za povekje info barajte me 078248046
prakjam po kargo