Број на оглас: 2938358
Објавен на: 06.12.2018, 12:47
1 / 8

Чамец

600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам Чамец во одлична состојба, со две весли, пумпа за дување и мотор Tomos 4.