Број на оглас: 2938043
Објавен на: 15.08.2018, 12:09
1 / 10

IZDAVAM NOV STAN SO 2 SPALNI 70m2 CENTAR-VODNO

350 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2014
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Kozara

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава нов стан, невселуван досега, на атрактивна локација Станот е во нова зграда со лифт, наспроти дирекцијата на Зегин, закупен паркинг простор ,отворен поглед кон Водно, лоциран во нас. Центар-Капиштец, во непосредна близина на тц.Зебра, Рамстор, Државна болница, 10 мин од ГТЦ. Располага со корисна површина од 70 м2 (тераса од 8м2), станот е комплетно наместен, трпезариска маса, гарнитура, тв, интернет- wifi, комоди, вградени плакари во двете спални соби, простор за остава, нови спални, комплетно опремена кујна (фрижидер, вградена рерна-плотна, машина за садови), тоалет со туш кабина и нова машина за перење. Греењето е одлично и ефикасно и се затоплува на струја со нова инвертер клима 5.5kw, и поставени панел системи.
Во зградата има Fitness club "MyGym" и танцов клуб "EAT THE BEAT".

Станот е слободен!

A new furnished apartment is for rent
A new apartment is rent for a longer period of time, located in an attractive location. The apartment is in a new building on the 4th floor (with elevator) with its own parking space, open view to mountain Vodno, located in Center-Kapishtec, near shopping mall Zebra. It has a useful area of 70 m2 (terrace of 7 m2), the apartment is fully furnished, dining table, sofa, TV, internet wifi, chests, built-in closets in two bedrooms, storage room, new bedroom, fully equipped kitchen (fridge , built-in oven, dishwasher), toilet with shower and new washing machine. The apartment is effectively heated with a new 5.5kw inverter.