Број на оглас: 2937981
Објавен на: 11.03.2019, 10:17
1 / 6

Martinki

3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на обувки:
Чизми
Големина:
46
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Dr.martins se prodavat novimartinki 2 pati obleceni kupeni od konvers 13 000 denari mn socuvani ekstra ORIGINAL