Број на оглас: 2937974
Објавен на: 12.08.2018, 11:51
1 / 1

Napojuvanje cooler master gm 750w

3.700 МКД 4.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam napojuvanje
cooler master gm750w
Bronzena serija,modularno
Ima i vazecka garancija