Број на оглас: 2937920
Објавен на: 18.02.2019, 15:06
1 / 10

Golf 6 2.0tdi

8 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 6  2.0Tdi
Kilometri:200.000
Kw:81 (110ps)
Godina:2008/2009
4/5 vrati
Multifuncionalen Volan
Interier ALCANTARA
Tempomat
Maglenki
Senzor za dozd
Elektricni stakla
Bluetooth
Aux
Brzini 5+R
BordComputer
Display so touch
Interier mnogu socuvan
Felni 16-ki so Novi Gumi Michelin
Servisiran komplet
Registriran 1 godina
070236554