Број на оглас: 2937826
Објавен на: 12.10.2018, 00:07
1 / 6

Toster dvodelen za sendvicara

15.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Toster inoks za sendvicara dvodelen kvaliteten
telefon za kontakt STEVCE 070-229-454
STEVCE 070-229-454
STEVCE 070-229-454
STEVCE 070-229-454