Број на оглас: 2936934
Објавен на: 14.05.2019, 18:49
1 / 3

ПЕСКАРЕЊЕ, АНТИКОРОЗИВНА ЗАШТИТА И МОЛЕРАЈ

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


НУДИМЕ НАЈПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ ОД ПЕСКАРЕЊЕ СО ПЕСКАРИ НА ПЕСОК
ЧИСТЕЊЕ НА ФАСАДИ СО ВОДЕНА ПЕСКАРА
И БОЈДИСУВЊЕ (МОЛЕРАЈ)

ПОВОЛНО И КВАЛИТЕТНО