Број на оглас: 2936911
Објавен на: 14.05.2019, 17:06
1 / 1

ВИЉУШКАР

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


СЕ ПРОДАВА ВИЉУШКАР
носивост 3t
ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА
ПРОВЕРКА ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ
МОЖНА КОМПЕНЗАЦИЈА

ЦЕНА ПОВОЛНА