Број на оглас: 2936504
Објавен на: 06.10.2018, 15:01
1 / 5

Bandasi so gumi 235 45 17

350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bandasi so gumi vo odlicna sostojba.