Број на оглас: 2936502
Објавен на: 20.07.2018, 19:06
1 / 10

*NISSAN MICRA 1.2 KLIMA 2008-MOZE ZAMENA*

2.999 € 3.200 €
Марка:
Nissan
Модел:
Micra
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


NISSAN MICRA 1.2 SO KLIMA 2008 GODINA

MAKSIMALNO SOCUVANA PRVA FARBA

MNOGU MALA POTROSUVACKA 5L VO GRAD


KLIMA FUNKCIONALNA 100%


MALA KOREKCIJA NA CENA NA LICE MESTO


ZAMENA EVENTUALNO SO VASA DOPLATA