Број на оглас: 2936287
Објавен на: 13.11.2018, 12:47
1 / 5

Prodavam objektiv Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM Lens

339 € 349 €
Резолуција:
Од 20 Мегапиксели
Марка:
Canon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Продавам објектив Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM Lens for Canon EOS плус UV филтер Hoya 58mm и оригинал Lens hood Canon.

1. Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM
2. Lens hood Canon ET-65B
3. Hoya filter 58mm HMC (c) Multi-Coated UV Digital

Сите делови се нови и во фабричко пакување, користени само за тест.

https://photocamera.bg/dslr_lens-canon-Canon_EF-canon_ef_70300mm_f456_is_usm
_____________________________________
https://www.amazon.com/Canon-70-300mm-4-5-6-Lens-Cameras/dp/B0007Y794O/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1529929311&sr=8-5&keywords=canon+ef+70-300mm+f%2F4-5.6+is+usm