Број на оглас: 2935782
Објавен на: 15.11.2018, 14:27
1 / 12

Kia Cee'd SW 2008g "НОВА" 1.4i 110ks ОДЛИЧНА

4.250 € Цената не е фиксна 4.400 €
Марка:
Kia
Модел:
Cee'd
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Сревисирана и РЕГИСТРИРАНА до
(10.2019г) ЦЕЛА ГОДИНА

♧Е К С Т Р А♧ 》ПОНУДА《

🇲🇰🇲🇰🇲🇰Kia ceed sw 2008 год. произведена ,не е од увоз
✔✔✔ еуро5 ✔✔✔
🏁🏁🏁1.4 бензин 110кс🏁🏁🏁
на ланче мотор немате никакви дополнителни трошковиСо сервисна книшка 📰не е увезувана
✔2 Нови предни мортизери
✔4 нови зимски гуми
✔Нов Акомулатор
Колата е во перфектна состојба исправна 100% без никаква мана
🔝🔝🔝МОТОРОТ НА КОЛАТА🔝🔝🔝
Е ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА✔✔✔


✔Централно далечинско заклучување со два оригинални клучеви
✔Имобилајзер
✔Фабрички аларм
✔Команди на волан
✔Патен борд копјутер
✔10 air bag
✔Клима *** исправна
✔Електрика на стакла
✔ЦД со Мp3 фабричко Clarion 8 звучници екстра фабричко озвучување
✔ABS ✔ESP ✔ASR


На колата функционира се до последно дугме,со редовни сервиси,слобдно може да се проба во секое време и да се провери по ваша желба


Околу цената има простор,
на лице место за последна ЦЕНА💶💶💶💶💶

Повеќе инфо на
📲📱071-338-957 може и на viber на истиот број