Број на оглас: 2935664
Објавен на: 18.10.2019, 16:11
1 / 12

Се продава->Вила Себастијан-Крушево<- *ПОВОЛНА ЦЕНА*

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Струја
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Манчу Матак

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Вила Себастијан располага со капацитет од 28 гости, во 7 луксузно опремени апартмани, со најубав поглед на градот и сопствен паркинг за повеќе автомобили. Се наоѓа на само 8 минути оддалеченост од центарот на градот, во мирна и релаксирачка средина.
Сите информации и детали проследете ги на нашата фејзбук и веб страна:
https://www.facebook.com/vilasebastijan/
https://vilasebastijan.blogspot.mk/