Број на оглас: 2935602
Објавен на: 07.12.2018, 23:39
1 / 12

СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

По Договор
Број на соби:
4
Квадратура:
93 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
12 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Ѓорѓи Стамов бр 9

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕНА КУЌА ОД 93 m²
- ДНЕВНА СОБА СО ТРЕПЕЗАРИЈА
- СПАЛНА СОБА
- ДЕТСКА СОБА
- КУЈНА
- 2 КУПАТИЛА
Опремена со 2 клими, соларен панел, интернет и кабловска.

Куќата е на одлична локација во близина на градинката "Детска Радост", основното училиште “Владо Кантарџиев“, и болницата.A fully equipped house is available for renting. The House includes appliances, solar system and air conditioners.
The house consists of two bedrooms, a living room with a dining room, a kitchen and two bathrooms. The house is located in excellent area with kindergarten, elementary school, high school and hospital all within 5 minutes walking distance