Број на оглас: 2935442
Објавен на: 15.04.2019, 15:50
1 / 4

Vw Passat 1.9 131ks Na Deloviii 071 355 590

55 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Vw Pasat 1.9 131ks B5 prakame po kargo ili nasa dostava 071 355 590 kolata cela ne se prodava 075 642 466