Број на оглас: 2935307
Објавен на: 09.08.2018, 10:11
1 / 7

Ford Galaxy 2.0 tdci, 7 sedista

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Galaxy 2.0 tdci, 7 sedista, 2007 godina, full oprema, navigacija, dvozonska klima, redovno servisirana vo Ford, servisna kniska, garazirana...

cena po dogovor