Број на оглас: 2934987
Објавен на: 18.05.2019, 10:42
1 / 3

видео проектор SONY VPL-EX100

1 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео проектори и опрема

Вид на оглас: Се продава


се продава видео проектор SONY VPL-EX100
многу малку користен
резолуција 1024x768

спецификација на линкот
https://www.projectorreviews.com/sony/sony-vpl-ex100-lcd-projector-a-comparison/