Број на оглас: 2934936
Објавен на: 18.05.2019, 10:42
1 / 1

Samsung Plano LCD

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Производ:
LCD
Големина:
58 cm (23 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Samsung Plano LCD
многу малку користен, екстра слика и екстра цена
може и замена